HLAVNÍ KURZ BOWENOVY TECHNIKY

Tenhle kurz je pro ty, co chtějí být opravdu dobří
~
SKUPINOVÝ, nebo INDIVIDUÁLNÍŽe nechcete být profi masér? To je právě úplně jedno, jestli Bowena chcete jako obživu, nebo možnost pro sebe. Přestanou vám díky Bowenu vadit dlouhé objednací lhůty na rehabilitaci. Chce to jen touhu umět pomoci lidem kolem, nebo klidně jen sobě. Bez dřiny, kdykoliv a kdekoliv. Budou z vás "Líní maséři" nebo "jen" nejoblíbenější člen rodiny :). A pamatujte i na sebe - taky si zasloužíte péči. Máme pro Vás dárek - vezměte někoho blízkého s sebou - podívejte se v objednávce.

JAK TO TU CHODÍ?

  • Nikdy jste ještě na žádném kurzu Bowenovy techniky, BMT, nebo VHT nebyli? Tak to se uvidíme na Hlavním kurzu. Nezáleží na odbornosti - rozhoduje nadšení a chuť být dobří.
  • Po Hlavním kurzu následují tři velké Speciály: Horní (3 dny), Dolní (3 dny) a Střední část těla (2 dny). Pořadí podle chuti a zájmu.
  • Máte už něco za sebou? Byli jste už u Jocka Ruddocka, Ivany Ruddock, Kataríny Koleňové, Vaška Jeroška, Davida Rozbroje, nebo Jury Berana? Pokud je to už dlouho, přijďte nejprve na opakování. Jestli to umíte, tak můžete rovnou na Speciál - napište mi na email, pošlu vám termíny.
  • V případě jiného lektora mi napište JMÉNO LEKTORA A LEVEL KURZU do emailu. Domluvíme se.

Za zvídavé a soudržné zaplatím část já: Podívejte se do objednávky, jaké výhody můžete získat.


VIP INDIVIDUÁLNÍ KURZ

Kurz pro 1 - 6 osob

Chcete, aby se lektorka věnovala jen vám? Je to možné - kde chcete i kdy si vyberete. Jste-li jen Vy, poskytneme i modelové tělo. Naučíte se tak maximum v plné péči a komfortu. Dejte mi vědět, jaké máte přání.


SKUPINOVÝ KURZ

VAŠE CHUŤ MASÍROVAT JE V POŘÁDKU

To jen nevíte, jaký talent ve vás dřímá. Řada laiků se už vypracovala ve velmi dobré Bowenisty. Považuji je dnes za sobě rovné. Klidně i můžete zůstat na domácím používání. I tak budete velmi cenní pro své okolí. Vezměte někoho s sebou, ať máte také péči pro sebe.

JSTE LAICI? Prima, naučíte se jak pomoci sobě, své rodině, přátelům a kdo ví... Klidně se do toho jednou můžete pustit profesionálně, takových už znám dost. Ale pro začátek stačí "obyčejná" zvědavost. Nepotřebujete žádné odborné znalosti. První se naučíte hmaty a co je jejich cílem. Užijete si príma víkend a vám samotným to udělá dobře.

MASÍRUJETE PROFESIONÁLNĚ? Na vás čeká především praktická dovednost. Co a proč bude zmíněno, aby to zapadlo do současných vašich znalostí. Tím vám bude jasné, kdy a co použít pro maximální efekt. Jak kombinovat a s čím, s čím ne. Na vaše dotazy dostanete odpověď tak podrobně, jak budete potřebovat. Když víte proč, snáze se rozhodujete, co použijete a kdy. Výsledek je pak jen otázkou možností každého těla. Co Bowen dovede zjistíte i na svých vlastních potížích.

 

CO ŘÍKAJÍ LIDÉ O KURZECH?

Děkuji za skvělý víkend, ve kterém jsem se poznala s partou prima lidí a hlavně "naučila" pod Tvým trpělivým, odborným a lidským vedením úžasnou techniku. Z kurzu jsem odcházela a stále jsem plná nadšení a motivovaná k dalšímu objevování a studování. Těším se na další kurz a setkání, měj se krásně a ještě jednou moooc děkuji,

Irena Hořejšová, Prezenční masérský kurzlaik

Kurz se mi moc líbil. Místo i čas a také to, že bylo možné si vše pořádně vyzkoušet. Výborně vše vysvětluješ, což je moc důležité, protože skripta jsou na mne místy docela odborná 🙂. Ale asi je třeba dodržet zásady i formální, navíc je to odborný kurz. Díky Tvému vysvětlení se vše dobře chápe. Uvidíme, jak to půjde v praxi. Neodolala jsem, a párkrát jsem v pondělí sem tam něco použila, protože si o to klientovo tělo samo řeklo. Nešlo to neudělat. Většinou se dostavila okamžitá úleva, prostě je to výborná technika. Překvapilo mne, kolik si toho z kurzu pamatuji, takže opravdu moc díky.

Katka Volková, Prezenční masérský kurzlaik

Myslela jsem si, že přijdu na kurz a budu to umět. Na videu to u Danči vypadalo tak lehce. Jo, moji milí, kdepak. Chvilku jsem byla zoufalá, ale Dana mě nenechala se trápit. Tak dlouho jsme to pilovaly, až jsem na to přišla a už to pak šlo dobře. Je to makačka, ale ta práce se mnohonásobně vyplatí. Jsem na sebe hrdá, že jsem to zvládla. Díky.

Jolana Ryplová, videa BowenKlub-Profi 1Obnova kondice

Úplně jiný pohled na člověka Bowenovou technikou. Používám ji v ordinaci a také moje fyzioterapeutka. Už podle okamžitých reakcí se bude tato technika velmi používat a pomáhat. Celostní medicína je v medicíně čím dál více opouštěna, díky rozdrobení do oborů. Bowenova technika mně znovu ujistila o komplexnosti a bude mi nadále pomáhat v mém oboru.

Mudr. Hana Šedivá, Prezenční masérský kurzPraktický lékař pro dospělé

Ahoj Danuško, moc děkuji za víkendový kurz, byl dostačující výklad, dlouhá praxe, dobrá organizace. Řekla bych jeden z nejlepších a nejpřínosnějších kurzů, který jsem zatím absolvovala. Ještě jednou za vše moc díky a už se těším na další pokračování a rozšíření.

Lenka BekováRehabilitační oddělení, Zimní stadion, Plzeň

OTÁZKY A ODPOVĚDI

Kdo může na prezenční kurz Bowenovy techniky?

Každý, kdo se to chce dobře naučit. Neslibuji snadný kurz, ale výsledek bude stát za to. Tato technika si pro svou účinnost žádá pořádnou praxi.

Je to namáhavé?

Na hlavu - trochu ze začátku. Tato technika má jinak velkou přednost v tom, že i jemný hmat má velkou účinnost. Proto i drobná žena dokáže bez námahy pomocí této techniky ovlivnit potíže vzrostlého muže.

Bowenova technika mne zajímá, ale jsem laik. Musím na celý Hlavní kurz?

Ano, dopřejte si ho celý. Můžete si udělat hezký víkend s partnerem, nebo kamarádkou. Abyste měli i Vy v dosahu někoho, kdo se postará na oplátku zase o Vás.

Mám malé dítě, půjde na něj Bowen použít?

Výborně lze „brnkání“ použít na děti od narození, především na děti od dvou let věku, kdy mají někdy potíže s usínáním (neklid). „Bowenova ukolébavka“ funguje velice rychle, stačí ji aplikovat na zádíčka, případně nožičky.

KDE ZAČÍT A KAM SE DÁ POKRAČOVAT

Hlavní kurz

Hlavní kurz vám ukáže hned plnou dávku efektivních hmatů, co spolehlivě pomáhají na bolesti hlavy, beder, krku, mezi lopatkami, ramen...  Potřebujete něco, co připraví celé tělo na další specializovaná působení. Hlavní kurz trvá dva dny.

Speciální pokračování

Speciály jsou na konkrétní téma, třeba oblast ramenního kloubu, rukou, kolen, kotníků a dalších problémů. Povyšují efekt mnohem výše. Pořadí speciálních témat, která si pak vyberete absolvovat, je pak čistě na vaší zvědavosti. Speciální kurzy jsou co téma, to jeden den. Horní a dolní část těla jsou složené do dvou třídenních speciálů, plus jeden víkend na téma břicha s plodností a dýchací problematiky.

Opakování

Opakování za lepší cenu je pro ty, kteří pochopili, že to není snadný kurz. Chtějí být opravdu dobří a naučit se ještě něco navíc... Tak do toho 🙂

BONUS UŽ PŘED KURZEM - VÝUKOVÁ VIDEA Z CELÉHO KURZU

Můžete se s hmaty seznámit už před kurzem. Kurz pak bude mnohem efektivnější. Také Vám později poslouží jako oprava chyb, ke kterým občas sklouzne každý. Co není v hlavě, musí být ve videu. Při zakoupení Hlavního kurzu dostanete hned video se základními hmaty a také kompletní výukové video. Uvidíte hmaty z vašeho pohledu a dostanete k nim rady a upozornění, na co si dát pozor, jak řešit chyby, abyste dosahovali co nejlepších výsledků. Cítili se jistí.

Podívejte se, jak vypadají výuková videa ke kurzu

ÚŽASNÝ POCIT OŠETŘENÍ ZAŽIJETE NA VLASTNÍM TĚLE

Je prima sledovat, jak během kurzu odpadají různé bolístky a potíže, které jste si přivezli. Není nad to pocítit a zažít výsledky na vlastním těle. I laik dokáže s tímhle kurzem výrazně pomoci. Masér a fyzioterapeut často i "kouzlit". Vlastní zkušeností se naučíte nejvíc. Pocítit, co několik přebrnknutí s Vaším tělem dokáže, dá víc, než hodiny výkladu. Vy pak prostě víte, co to dokáže. Ostatní čekají, až jim to také ukážete :).

OSVĚDČENÍ O ABSOLVOVÁNÍ KURZU JE SAMOZŘEJMOSTÍ

Videa s výukou i skripta máte v ceně.

  • Teoretická část: Jak na to v praxi - co před, při a po ošetření. Zařazení do současné praxe. Kombinace s jinými technikami. Indikace = na co to sedí a pomáhá. Kontraindikace = kdy je lepší přenechat to jiným.
  • Praktická část: Důraz je kladen na precizní zvládnutí Bowenova hmatu. Je to nepostradatelný základní kámen jak pro domácí tak pro profesionální použití. Následuje nácvik sestavy pro celé tělo: dolní část těla, horní záda, střední záda, krk s rameny a koleno, které již umožňují řešit širokou paletu potíží (bolesti hlavy, krku, ramen, mezi lopatkami, beder a ještě další). Jsou součástí všech ostatních specializovaných ošetření.
  • Termíny a místo konání: Hlavní kurzy Praha, Brno a podle objednávky. Speciály Běstvina v Železných horách.
  • Začátek - konec: Hlavní kurz je v sobotu a neděli - začátek v 9:00, konec 16:30. Speciály pátek, sobota a neděle, také od 9:00 do 16:30.

Chcete, abychom uspořádali kurz u Vás - pro Váš tým či známé?

Kontaktujte nás, rádi s Vámi domluvíme individuální podmínky.

Kam za námi v Brně

Sejdeme se v centru zdraví, péče a vědomostí
ZLATÝ KLÍČEK   Jaselská 8

Kam za námi v Praze

Setkáme se v prostorách úžasného centra pohybu a dalších zajímavých aktivit 
PRO8TOR (to není překlep 🙂  ) Šmilovského 8, Praha 2