Pokud jste se již přihlásili,
jděte přímo do menu.

NOVINKY

Vyhlášení termínu
DOLNÍ ČÁST

25. 4. 2019 > Termín je připraven na 11. - 13. 10. 2019 Běstvina. Přihlašte se v menu v odkazu "přihlášky" (abyste viděli menu, musíte se přihlásit).


Tuhle stránku vidíte všichni a hned

8. 5. 2019 > Abyste viděli hned, co je nového a nemuseli se kvůli tomu pokaždé přihlašovat. Abyste mohli k menu, přihlásit se potřebujete.


Letní škola 2019

19. 2. 2019 > Letní škola - Hlavní kurz (2 dny), Horní část těla (3 dny) a Dýchací a plodnost (2 dny) bude v tomto pořadí od 19. 8. 2019. Pozvánku jste dostali emailem. Přihlaste se v menu "přihlášky".

Vítejte v prostoru vyhrazeném pouze pro absolventy prezenčních kurzů

Vítám vás tu a jsem ráda, že jste pro sebe moudře objevili skvělý přínos Bowenovy techniky. Když tomu dáte dostatek praxe, dokážete pomoci mnoha lidem. Hlavní je pomáhat bez dřiny, ruce máme jen jedny.

BOWEN KLUB

Všechna svá videa ke kurzům najdete nahoře v MENU > BOWENKLUB. Aby vám to lépe a rychleji šlo, máte tu všechna vaše výuková videa ke kurzům pohromadě. Po zaplacení dalšího Speciálu se vám příslušné video objeví v menu okamžitě.

BOWEN MASTER

Záznamy výkladu z různých kurzů jsou neocenitelným pomocníkem. Můžete vidět vysvětlení a předvedení několikrát a různě. Lépe tak pochopíte, uslyšíte i to, co se na vašem kurzu neříkalo. Záznamy si můžete kdykoliv připlatit a mít tak doma všechny kurzy konané od Letní školy 2018.

 

KDE NAJDETE SVÁ VIDEA

Po přihlášení podle toho, kterými kurzy už jste prošli, máte možnost si mezi nimi v menu Bowen KLUB přepínat. Nemusíte tak hledat odkazy v emailech. Z každého kurzu máte všechno k dispozici najednou. Pro členy Bowen MASTER platí totéž s videozáznamy z kurzů. Navíc mají k dispozici vylepšení a další videa s návody na opravy chyb, které na kurzech často vidím.

NESLIBUJI SNADNÉ UČENÍ, SLIBUJI VÝSLEDKY

Mákněte na tom a budete mít skvělé výsledky za krátký čas.

Přeji dobrou zábavu, ať vám to brnká!

Dana