Objednávka

HLAVNÍ KURZY

Moudrá volba - otevřou se vám možnosti, které vás nadchnou a stejně tak lidi, kterým konečně někdo pomůže. Vaše bolístky spravíme rovnou na kurzu. Přihlašte se níže.

Nedejte se mýlit neobvyklostí, že kurz je vhodný od laiků po lékaře. Zajímavé je, že to je podobně obtížné pro všechny stejně. Přijďte se přesvědčit.
Přihlaste se.

Vhodné pro - laiky, maséry, fyzioterapeuty, lékaře. 

Vhodné pro - laiky, maséry, fyzioterapeuty, lékaře. 

Vhodné pro - laiky, maséry, fyzioterapeuty, lékaře. 

Vhodné pro - laiky, maséry, fyzioterapeuty, lékaře. 

Vhodné pro - laiky, maséry, fyzioterapeuty, lékaře. 

Další termíny pro vás dojednáváme. Využijte zatím stávajících.

DOPORUČENÍ

Absolvovala jsem u Dany hlavní kurz Bowenovy techniky i většinu speciálů. Vždycky jsem byla spokojená jak s nákladem informací a dovedností Bowenových hmatů, tak i Daniným profesionálním a zároveň přátelským přístupem při výuce. Bowenova technika mi jako fyzioterapeutovi dává velký smysl. Mám v rukou nástroj, který funguje a přináší rychlé, ale hlavně i trvalé výsledky. Myslím, že tuto techniku by měl při své práci využívat každý fyzioterapeut. Je samozřejmě vhodná i pro laiky, kteří se zajímají o to, jak vyřešit své pohybové problémy. S Daniným přístupem při výuce si Bowenovu techniku může osvojit opravdu každý, kdo má upřímný zájem se něco nového naučit. Mohu jen doporučit!

Veronika JanďourkováFyzioterapeut

Z kurzu mám naprosto skvělý pocit. Než jsem na kurz jela, měla jsem trochu obavy, jelikož jsem nikdy na žádném podobném kurzu nebyla. Ale po jeho absolvování musím říct, že to byla skvělá zkušenost. Nikdy bych nevěřila, že si člověk může díky "brnkání" pomoct od bolesti sám. Líbilo se mi, že na kurzu po celou dobu panovala přátelská atmosféra, Dana vždycky všechno pečlivě ukázala a měla s námi trpělivost :-D. Momentálně Bowena trénuji v rodině a u přátel. Jinak studuji prvním rokem speciální pedagogiku, intervenci. Chtěla bych se věnovat poúrazovým stavům a klientům s poruchu řeči. Také poměrně často s mamkou trpíme migrénami, tak Bowena určitě budu používat i pro naše zdraví. Děkuju moc!

Míša MaláStudentka speciální pedagogiky

Na kurz jsem šel, abych se naučil jemnější techniku, kterou bych mohl využít pro klienty, kteří mají silnou reakci na klasické masážní metody. Lidé, které jsem zatím "obrnkal", si všichni pochvalovali. Kurz jako takový byl podle mě výborný. Informace a praktická část byly perfektně vyvážené, vedení nenásilné, ale pevné :-). Rozhodně bych doporučil zájemcům o Bowena, aby šli k Tobě.

Martin Melounmasér

Radka Nováková